Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate ist eine Software-Lizenz von Microsoft. Die Lizenz wird als Produktschlüssel per E-Mail geliefert und kann nach dem Kauf sofort aktiviert werden. Es handelt sich um eine dauerhaft gültige Vollversion ohne Abonnement und ohne versteckte Folgekosten. Lieferung erfolgt digital per E-Mail mit Produktschlüssel, Download-Link und Rechnung durch SoftwareKing24.
0 Leute schauen sich gerade das Produkt an. 0 haben es im Warenkorb.
bruttó 19 % áfával.
Raktáron
- Azonnali küldés e-mailben: Termékkulcs, útmutató, letöltés és számla másodpercek alatt.
- Teljes verzió: Tartósan érvényes licenc. Nincs előfizetés, nincsenek folyamatos költségek.
- 24/7 prémium támogatás: Ingyenes segítség telepítéshez és aktiváláshoz.
- Vásárlói védelem 20.000 €-ig: Minden vásárlás védett Trusted Shops biztosítva.
Leírás
Windows 7 Ultimate
A Windows 7 támogatása 2020.01.14-én megszűnt.
Microsoft Windows 7 Ultimate - A legátfogóbb operációs rendszer a kategóriájában
A Microsoft Windows 7 Ultimate segítségével megkapja a Windows 7 leghatékonyabb és legátfogóbb verzióját. Az operációs rendszert úgy fejlesztették ki, hogy elsősorban a kisvállalkozások és a professzionális felhasználók számára optimális támogatást nyújtson. A Windows 7 Ultimate operációs rendszerrel nemcsak a felhasználói felület és sok új funkció terén kap optimalizálásokat, hanem a lehetséges alapprogramok és funkciók teljes csomagját is.Áttekinthető felhasználói felület és optimalizált teljesítmény
A Windows 7 Ultimate operációs rendszer új és felhasználóbarát felhasználói felületet kínál. Ez magában foglal néhány általános vizuális fejlesztést, amelyek részben az operációs rendszer összes alkalmazására kiterjednek. Példaként említhetjük a Sidebar eltávolítását az előző verzióból, a Windows Vista-ból. A widgetek így szabadon elhelyezhetők a Windows 7 Ultimate operációs rendszer asztalán, így már nem korlátozza őket egy oldalsáv. Ezzel kialakíthatja saját egyedi munkaterületét, és minden fontos program és alkalmazás közvetlenül elérhetővé válik. Ezenkívül a Windows 7 Ultimate-ben alapvető programok, mint a Paint és a WordPad, egy szalagmenüvel lettek ellátva. A Microsoft Office 2007 óta ismert menüfelület a Windows 7 Ultimate-ben is áttekinthetően kínálja a legfontosabb funkciókat. A Win 7 Ultimate rendszertechnikai optimalizálásai, mint például a külső eszközök jobb kezelése vagy az új DirectX 11 bevezetése, egy erőteljes rendszert kínálnak Önnek. Az utóbbi fejlesztés a grafikai támogatás optimalizálásáért felelős, és felgyorsítja a Windows 7 Ultimate-ben a bonyolult grafikai folyamatokat. A Microsoft Windows 7 Ultimate most már támogatja az alternatív bemeneti eszközöket, mint például a táblagépeket, és az ehhez kapcsolódó funkciókat, mint a Multi-Touch. Így a Windows 7 Ultimate operációs rendszerben különböző programokat több ujjal egyszerre kezelhet. A Win 7 Ultimate rendszerkövetelményei az előző Windows Vista-hoz képest, a számos újítás ellenére, alacsonyabbak, ami egyértelműen megerősíti az optimalizálási folyamatot.Az összes fontos újítás a Win 7 Ultimate-ben
Egy olyan vizuálisan és rendszertechnikai szempontból optimalizált rendszer, mint a Microsoft Windows 7 Ultimate, természetesen számos új funkcióval és programmal rendelkezik. Az operációs rendszer Windows 7 Ultimate ezeknek a fejlesztéseknek köszönhetően ideálisan támogatja Önt a számítógépen végzett munkájában:- Device Stages: Külső eszközök jobb kezelése
- Problem Steps Recorder: Fejlettebb problémabejelentés
- "Könyvtárak": Legfontosabb dokumentummappák áttekinthetően az Explorerben
- Új biztonsági központ: "Karbantartási központ" a tűzfal és víruskereső figyelésére
- Beszédszintézis és -vezérlés: Segítségnyújtás a korlátozott képességű felhasználók számára
- Ugrólisták: Gyors hozzáférés az adatokhoz és programokhoz
- Helyalapú nyomtatás
- Távoli asztali gazda
Windows 7 Ultimate kedvező áron vásárolható és azonnal letölthető
Felesleges funkciók kerültek eltávolításra a Windows 7 Ultimate optimalizálása érdekében. Különösen a Professional verziótól kezdve új funkciók kerültek bevezetésre a Win 7 Ultimate-ben. Ezek közé tartozik a Windows Server tartományok támogatása és az XP mód, amellyel régebbi programokat is futtathat. Ezenkívül az operációs rendszer az új kiterjesztett végrehajtási formának köszönhetően exkluzívan tartalmazza a "BitLocker" lemez titkosító programot is. A virtuális VHD formátumú lemezekről való indítás funkciója is benne van a Microsoft Windows 7 Ultimate-ben. A rendszer nyelve bármikor megváltoztatható.Biztonságos operációs rendszer Windows 7 Ultimate
A biztonság terén a Microsoft Windows 7 Ultimate-ben is optimalizálások történtek. A Microsoft Windows 7 Ultimate mostantól alapértelmezés szerint biometrikus azonosítást is kínál. Ezzel az új funkcióval ujjlenyomattal jelentkezhet be, vagy például jogosultságokat adhat felhasználóknak. A Microsoft Windows 7 Ultimate most már egy úgynevezett "Whitelist"-tel is működik, amely például a rendszerprogramok számára nem igényel további megerősítést a végrehajtás során. A Windows 7 Ultimate-ben egy úgynevezett "Blacklist" segítségével olyan programokat rögzíthet, amelyeket külön kell kezelni a végrehajtásuk során. Így a Windows 7 Ultimate-ben Ön is ellenőrzése alatt tarthatja a kritikusabb programokat.WINDOWS 7 ULTIMATE LETÖLTÉS - RENDSZERKÖVETELMÉNYEK
| Platform | Windows |
| Támogatott operációs rendszer | Windows 7 Ultimate |
| Processzor |
1 GHz-es vagy gyorsabb processzor 32 bit (x86) vagy 64 bit (x64) architektúrával |
| RAM |
1 GB 32 bithez vagy 2 GB 64 bithez |
| Lemezterület |
16 GB 32 bitű operációs rendszerhez vagy 20 GB 64 bitű operációs rendszerhez |
| Grafikus kártya |
DirectX 9 WDDM 1.0 vagy újabb illesztőprogrammal |
| Hangkártya | n.a. |
A csomag tartalma:
- 1 x Windows 7 Ultimate termékkulcs
- Azonnali letöltés Expressz módon (letöltési link a letöltéshez)
- Telepítési útmutató
- A szállítás közvetlenül a rendelési folyamat után történik letöltés formájában
Passt dazu – oft zusammen gekauft
Häufige Fragen zu Microsoft Windows 7 Ultimate
Welche Hardware-Anforderungen hat Microsoft Windows 7 Ultimate?
Für Microsoft Windows 7 Ultimate empfehlen sich ein 64-Bit-Prozessor ab 1 GHz, mindestens 4 GB RAM und 64 GB freier Speicherplatz. Eine DirectX-9-fähige Grafikkarte ist ausreichend – TPM 2.0 ist bei 7 nicht zwingend.
Funktioniert Microsoft Windows 7 Ultimate für Gaming?
Ja, Microsoft Windows 7 Ultimate unterstützt DirectX 12, Auto-HDR und die Xbox-Game-Bar. Für aktuelle Spiele sind ausreichend RAM (16 GB empfohlen), SSD und eine dedizierte Grafikkarte entscheidend – unabhängig von der Windows-Edition.
Ist die Microsoft Windows 7 Ultimate-Lizenz an die Hardware gebunden?
Retail-Lizenzen von Microsoft Windows 7 Ultimate können nach Deaktivierung auf einem neuen PC erneut aktiviert werden. OEM-Lizenzen sind an das erstaktivierte Mainboard gebunden. Bei uns erhalten Sie in der Regel Retail-Keys mit Übertragbarkeit.
Wie viele Neuinstallationen sind mit dem Microsoft Windows 7 Ultimate-Key erlaubt?
Ein Retail-Key für Microsoft Windows 7 Ultimate darf auf einem PC gleichzeitig aktiv sein. Nach telefonischer oder Online-Deaktivierung ist eine erneute Aktivierung auf anderer Hardware möglich. Mehrfach parallele Nutzung auf mehreren PCs ist nicht lizenziert.
Funktioniert Microsoft Windows 7 Ultimate auf einem Mac mit Boot Camp oder Parallels?
Ja, Microsoft Windows 7 Ultimate lässt sich in einer virtuellen Maschine (Parallels, VMware) oder per Boot Camp auf Intel-Macs installieren. Apple-Silicon-Macs (M1/M2/M3) unterstützen nur ARM-Windows in VM – klassisches Boot Camp entfällt dort.
Wie erhalte ich den Produktschlüssel für Microsoft Windows 7 Ultimate?
Nach dem Kauf von Microsoft Windows 7 Ultimate erhalten Sie den Produktschlüssel, Download-Link und Rechnung automatisch per E-Mail – in der Regel innerhalb weniger Minuten. Prüfen Sie auch den Spam-Ordner.
Bieten Sie Hilfe bei der Installation von Microsoft Windows 7 Ultimate?
Ja, unser Support hilft bei der Installation und Aktivierung von Microsoft Windows 7 Ultimate. Nutzen Sie die mitgelieferte Anleitung oder kontaktieren Sie uns über die Hilfe-Seite, wenn ein Fehlercode auftritt.
Ist Microsoft Windows 7 Ultimate dauerhaft gültig?
Ja, Microsoft Windows 7 Ultimate ist eine Einmalkauf-Lizenz ohne Abonnement. Der Key bleibt dauerhaft gültig, solange die Systemanforderungen des Herstellers erfüllt sind.

Microsoft Windows 7 Ultimate
23,99€Raktáron










